Eskişehir Temizlik Esberrak
Temizlik Hizmetleri
Ev Ofis İşyeri Cam Koltuk Temizleme

Cumhuriyet Mh. Kaptanağa Sk. No:4/1
bilgi@eskisehir-temizlik.net
0 222 220 52 66 - 0 506 807 47 29

Eskişehirliler Buz Lazer Epilasyonu Tercih Ediyor

22.10.2019 

Lazer epilasyon, kıl kökünü tahrip ederek ortadan kaldıran günümüzün en etkili ve kalıcı tüy giderme işlemidir. Buz Lazer ile birlikte lazer epilasyon bir başka boyut kazanmış, adeta masaj konforunda lazer epilasyon mümkün olmuştur. Bu bağlamda Buz Lazer günümüzün en güvenli ve en kapsamlı lazer epilasyonu olarak kabul görmektedir. Eskişehir Lazer Epilasyon merkezleri arasında da Buz Lazer merkezlerinin daha çok tercih edildiğini görüyoruz.

Buz Lazer ile Ağrısız Lazer Epilasyon

Ağda, tıraş, tüy dökücü kremler istenmeyen tüylerle mücadele için geçici çözümlerdir. Kalıcı olarak tüylerin kurtulmak isteyen milyonlarca kişi lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Lazer epilasyonun belki de en büyük dezavantajı ağrılı olmasıdır. Birçok kişi lazer epilasyon ağrısından şikayetçidir ve ağrıyı azaltacak yöntemlerin arayışındadır.

Buz Lazer, eksiksiz ve konforlu bir lazer epilasyon için tüm detayların titizlikle düşünüldüğü bir dünya markasıdır. 80’den fazla ülkede kullanılan Buz Lazer hakkında birçok klinik çalışma mevcuttur, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA tarafından onaylı son derece güvenli bir sistemdir. Uygulama esansında duyulan ağrıyı en aza indirmek ve yüksek hasta konforu sunmak üzere geliştirilmiştir. Bu amaçla patentli teknolojiler kullanır. Bunlardan ilki patentli uygulama tekniğidir. Tedavi başlığının cilt yüzeyinde sürekli hareket ettirildiği bu teknikte kıllar kademeli olarak ısıtılır. Tekli yüksek dozda lazer darbesi yerine bir dizi daha düşük dozda lazer darbesi kıl köküne iletilir. Yüksek tekrarlama hızında verilen bu düşük dozda lazer darbeleri, kıl kökünde etkili tahribat yaratırken cilt yüzeyi korunur. Böylece ağrı hissi azalır ve cilt yüzeyinde yanık gibi yan etkilerin oluşması önlenir.

Buz Lazer epilasyonun ağrısız olmasını sağlayan bir diğer patentli teknoloji de ICE Teknolojisidir. ICE Teknolojisi gelişmiş bir soğutma sistemidir. Tüm uygulama boyuna eş zamanlı soğutma sağlar, cildi -3 dereceye kadar soğutur. Tedavi başlığının buz gibi soğuk olan ucu cildi ferahlatır, serinletir. Buz Lazer epilasyon yaptıranlar uygulamayı ‘’neredeyse tamamen ağrısız ve adeta masaj konforunda’’ diye tanımlamaktadır.

4 Mevsim Lazer Epilasyon

Buz Lazer bronz ten dahil tüm cilt tiplerinle lazer epilasyon yaptığına dair FDA onayına sahiptir. Yukarıda kısaca değindiğimiz patentli teknolojiler ile tüm cilt tiplerine tüm mevsimlerde güvenle uygulanmaktadır. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde bronz ciltlere lazer epilasyon yapılması yanık ve lekelenmelere neden olabilmektedir. Birçok lazer epilasyon yönteminde bu nedenle minimum 1 ay cilt renginin açılması beklenir. Buz Lazer ise bronz tende yanık ve leke riski olmadan lazer epilasyon yapılabilmesi ile öne çıkmaktadır. Koyu cilt tiplerinde ve bronz tende güvenle uygulanabiliyor olması Buz Lazer epilasyonun tercih edilme nedenleri arasındadır.

Yüz Bölgesinde Buz Lazer Konforu

Yüz bölgesine lazer epilasyon yaptıranların büyük bölümü ayva tüylerinin aktive olduğundan şikayetçidir. Bazı lazer epilasyon yöntemlerinin ayva tüylerinde aktivasyona neden olduğu bilinen bir gerçektir. Dudak üzerine lazer epilasyon yaptıran birisinin, yanağındaki ayva tüylerinin kalın/koyu renkli kıllara dönüşmesi elbette çok can sıkıcı bir durumdur. Bu nedenle günümüzde birçok kişi yüz bölgesinin lazer epilasyonundan çekinmektedir.

Buz Lazer Diode tabanlı bir lazer epilasyon yöntemidir. Diode dalga boyunun özelliği ve Buz Lazer’in kullandığı patentli teknolojiler yüz bölgesinde de güvenle uygulama yapılmasına olanak tanır. Buz Lazer ayva tüylerinde aktivasyon yapmaz. Yüzdeki istenmeyen ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili ve güvenlidir. Kaş üzeri, kaş arası epilasyonu için özel bir uca sahiptir. Bu uç tedavi başlığına takılır ve kaş üzeri, kaş arası, kulak içi, burun içi gibi hassas ve ulaşılması güç alanların epilasyonu kolayca yapılır.

Erkek lazer epilasyonu için de çözüm sunan Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemidir. Buz Lazer ile erkek sırt, omuz gibi oldukça ağrılı olan bölgelerinin lazer epilasyonu da ağrısız, acısız bir şekilde tamamlanır. Lazer Epilasyon Eskişehir halkının yoğun talep ettiği bir prosedür ve lazer epilasyon yöntemleri arasında en çok Buz Lazer tercih ediliyor. 

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com  adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 

Gönderen: haber
1319 defa okundu 
 


Ekoloji
YENİLENEBİLİR ENERJİ KAPASİTESİNİN 5 YILDA %50 ARTMASI BEKLENİYOR
Türkiye çöpüne nasıl sahip çıkacak?
SIFIR ATIK PROJESİNİ OKULLARIMIZ DA ÇOK SEVDİ
Mihalıççık’ta Geleceğe Nefes Oldular
“SIFIR ATIK PROJESİ” KAPSAMINDA İLÇE BELEDİYELERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

 

 
Ekonomi
26 Meslekte Daha Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunlu Hale Getirildi
TARIM VE ORMAN SEKTÖRÜNÜN GELECEK 25 YILI MASAYA YATIRILIYOR
AVRUPA KOMİSYONU TARİHİNDE BİR İLK
1,5 milyar dolar ile dünya tohum piyasasında 11. sıradayız…
Marka ve Patent Vekillerine ihtiyaç var